Biurowiec Zgierz

Zgierz, łódzkie

  • 3 950 000 zł
  • 3 900 m²
  • 1 012,82 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Łukasi...

Skontaktuj się

Biurowiec Zgierz

Zgierz, łódzkie

zaktualizowane:
17 maja 2026

3 950 000 zł

3 900 m²

1 012,82 zł/m²

Biurowiec Zgierz

Zaktualizowane: 17 maja 2026

3 950 000 zł 3 900 m² 1 012,82 zł/m²

Rodzaj budynku:
biurowiec
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
8 736 m²
Kondygnacje:
4

Rodzaj budynku:

biurowiec

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

8 736 m²

Kondygnacje:

4

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 950 000 zł (1 012,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 3 900 m²
  •   biurowiec, 4 piętra; rok budowy: 1960
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 8 736 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd; ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8.736 m² w strefie przemysłowej w Zgierzu w województwie łódzkim. Nieruchomość przemysłowa, doskonale skomunikowana.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel nieruchomości. (...)

Agent

Agnieszka Łukasik

513 185...

513 185 668

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Łukasik

513 185...

513 185 668

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Łukasik

Zostaw telefon, oddzwonimy