dowolna

Domy przy lesie Zgierz - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,80 m² 6 336,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu. Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł125,59 m² 7 540,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię widok kojącej zieleni pobliskiego lasu, a nowoczesny komfort idzie w parze z ciszą i bezpieczeństwem zamkniętego osiedla. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 424 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140 m , wybudowany w 2010 roku, położony w Zgierzu przy ul. Pułaskiego. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:686 m²

Sigma Nieruchomości z siedziba w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży małego domu w Zgierzu , osiedle Podleśna. Niewielki domek o pow. całkowitej 68 m2 z czego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł295 m² 4 742,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przestronny dom w Zgierzu z dodatkową powierzchnią pod działalność Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom położony w samym sercu Zgierza. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł877 m² 1 082,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:593 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu w Zgierzu. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy przy ulicy Porzeczkowej 31. Dom ten jest idealnym miejscem pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł290 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Rezydencja, dla której Dżinn rzucił lampę. 290 m magii w Zgierzu Nawet istoty o nieograniczonych mocach mają swoje granice cierpliwości. W 2021 roku pewien bardzo wymagający Dżinn.

Szczegóły ogłoszenia

998 769 zł227,50 m² 4 390,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Są domy, które mają potencjał i są takie, które mają potencjał, klimatyzację i las za płotem. Ten należy do tej drugiej kategorii - czyli tej lepszej Charakterystyka domu: dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł111 m² 4 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Zgierza przy ulicy Północnej. To propozycja dla osób, które szukają solidnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł158,03 m² 9 428,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Idealny dom dla poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Przemyślana, duża przestrzeń dzienna w stanie deweloperskim oraz oddzielona komfortowa część sypialniana daje poczucie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł176 m² 5 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty 25/04 godz: 10-13 Zgierz, ul. Letnia | cisza, zieleń i realny potencjał Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ten dom w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł242,50 m² 4 742,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł280 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bajka o dwóch sąsiadach i jednym domu Zgierz. Za siedmioma rondami, za trzema przystankami mpk, w miasteczku Zgierz stoi dom 280 m2 na działce 608 m2. Nie byle jaki! Bo to dom dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł205 m² 6 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowoczesny dom 205 m działka 629 m garaż dwustanowiskowy dąbrówka wielka Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 205 m , położony na zadbanej działce 629.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom piętrowy o powierzchni 180m2 w Zgierzu. Parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Chełmy,Zgierz

1 250 000 zł160 m² 7 807,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Rezerwacja! rezerwacja! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się w ciszy, otwierasz drzwi sypialni i wychodzisz prosto na słoneczny taras. Pierwsza kawa smakuje tu inaczej - spokojniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Proboszczewice-Lućmierz,Zgierz

1 550 000 zł177 m² 8 757,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Słyszysz tylko szum własnych myśli. Masywna brama odcina Cię całkowicie od zgiełku zewnętrznego świata. Przekraczasz próg i natychmiast czujesz kojący spokój. To przestrzeń stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Chełmy,Zgierz

2 280 000 zł360 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Elegancki dom z basenem blisko Lasu Łagiewnickiego. Miejsce, które łączy spokój i prestiż. Dom położony jest w otoczeniu nowoczesnych rezydencji, na granicy Łodzi i Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Chełmy,Zgierz

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 4 pokojowe w Łodzi lub w Zgierzu; opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełmy,Zgierz

1 250 000 zł129 m² 9 697,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny położony w Zgierzu, w dzielnicy Chełmy, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dygasińskiego

Podleśna,Zgierz

1 149 999 zł439 m² 2 621,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast klaksonów i las nieopodal. Ten dom właśnie na to pozwala. To miejsce z charakterem, stworzone dla kogoś, kto chce nadać mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudunki,Zgierz

970 000 zł300 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka nr 293 o powierzchni 633m2 - dom 3-poziomy o powierzchni całkowitej ok. 300m2 - garaż wolnostojący na samochody wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dygasińskiego

Podleśna,Zgierz

1 149 999 zł439 m² 2 621,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełmy,Zgierz

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w cichym zakątku Zgierza-Chełmy, blisko granicy z Łodzią. Nieruchomość, początkowo wybudowana w 1975 roku, remontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stare Miasto,Zgierz

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Oferujemy do sprzedaży dwurodzinny, parterowy dom w Zgierzu. Budynek z dwoma niezależnymi wejściami, oraz 2 węzłami sanitarnymi o powierzchni łącznej niemal 100 m 2 na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Proboszczewice,Zgierz

1 121 000 zł190 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na prezentowaną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Konwaliowej 14 w Zgierzu składają się: - działka nr 841/10 o powierzchni 717m2 - dom w stanie deweloperskim 2-poziomy.