dowolna

Mieszkania Zgierz – oferty mieszkań

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, jasne, ciepłe i wygodne.Nowa miedziana instalacja elektryczna, wymienione grzejniki.Nowa , funkcjonalna zabudowa kuchenna(Agata Meble ), akrylowe fronty, system cargo, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 040 zł63,10 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i dwoma loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 968 zł40,83 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 287 zł30,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 900 zł46,09 m² 6 940,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe, wysokie mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią przy ul. Śniechowskiego w Zgierzu. Funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe 46,09 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień pokazowy 30 maja 2026r. w godzinach 10:00 - 14:00 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 2 pokoje na III piętrze (blok IV piętrowy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 1 i 2 pokojowe w Centrum Zgierza Oferujemy do wynajęcia nowe, 1 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 22 m2 na II piętrze w centrum Zgierza na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

182 600 zł22 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 1 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. 22 m2 w centrum Zgierza. Budynek przystosowany dla osób Z niepełnosprawnością ruchową. Zapytaj o pozostałe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 230 zł67,85 m² 8 065,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 870 zł66,65 m² 8 070,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 870 zł66,65 m² 8 070,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania tbs zlokalizowanego w Zgierzu na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Parzęczewskiej. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Spokojna, zielona okolica i kojący widok na drzewa z balkonu sprawiają, że mieszkanie daje poczucie prywatności i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie.Ogrzewanie miejskie bez podzielników w cenie czynszu. Blisko szkoła , przedszkole , sklepy , komunikacja miejska i kolej łka.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wygodne urocze mieszkanko 2 pokojowe w bloku znajdującym się na ul. Kolejowej 6a na zamkniętym osiedlu. Czynsz w zależności od liczby osób od 665 zł. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

507 360 zł60,40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Są mieszkania, które wymagają planowania remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz, ustawiasz swoje rzeczy i mieszkasz wygodnie od pierwszego dnia. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

378 100 zł39,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,80 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

305 000 zł48,36 m² 6 306,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego mieszkania typu M-3 w Zgierzu , osiedle Kolejowa. Mieszkanie składa się 2 pokoi (18.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

749 999 zł150 m² 4 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Nadszedł czas aby zmienić miejsce życia w związku z tym wystawiamy do sprzedaży nasze mieszkanie o powierzchni 150 m2. Kamienica z roku 1928 wybudowana został w stylu Art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł60,54 m² 8 259 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w świetnie skomunikowanej części Zgierza, przy ul. Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,23 m² 8 934,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Gotowy na start? Mieszkanie wysokich lotów! 77,23 m Zgierz - pełna moc charakteru. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 77,23 m w Zgierzu, ul. Piątkowska. To wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,57 m² 7 185,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Zgierzu przy ul. Boya-Żeleńskiego 25. Cechy nieruchomości: powierzchnia: ok. 48.57.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia sprzedaży mieszkania w Zgierzu Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 70 w domu piętrowym ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 790 zł63,74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami | 63,74 m | Zgierz Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,74.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi. Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do 38 m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,60 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| bez prowizji - nowoczesne, świeżo po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,6 m 2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł67,64 m² 6 357,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,64 m , położone na drugim piętrze, w 3-piętrowym bloku, na dobrze skomunikowanym, popularnym osiedlu Kurak w Zgierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł104,98 m² 9 992,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do sprzedaży efektowny, nowoczesny i bardzo wygodny apartament na ogrodzonym osiedlu Kurak w Zgierzu. Idealny dla osób, które szukają wygody, a oferowane domy- segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 832 zł33,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem o łącznej pow. 33 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł43,10 m² 6 380,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na Osiedlu 650-lecia spokój i oaza zieleni! 61 m | 3 pokoje | 390 000 zł Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 682 zł62,87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m położone jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Zgierzu. To funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z oddzielną łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,47 m² 8 099,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz tego jedynego miejsca w Zgierzu? Oto oferta, która wyróżnia się na tle innych. 92-metrowy apartament, który łączy rozmach przestrzeni z kameralnym klimatem osiedla. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

542 900 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Styl, szyk i elegancja, która zachwyca od wejścia! Luksusowa przestrzeń czeka na Ciebie. Czy poszukujesz mieszkania, które od pierwszej chwili urzeka klasą i pozwala zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę mieszkania w Zgierzu Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 72m2, składające się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 222 zł36,77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. niemal 37 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj o pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,40 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 48,40m 2 , położony na pierwszym piętrze w bloku wielomieszkaniowym w Zgierzu (osiedle 650-lecia). Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 703 zł51,69 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc Super trzy pokoje z ogródkiem i wygodną garderobą. Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,86 m² 5 271,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 844 zł32,54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania o pow. ponad 32 m2, z tarasem i ogródkiem w centrum Zgierza. Budynek przystosowany dla osób Z niepełnosprawnością ruchową.