Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zgierz Spacerowa

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Spokojna, zielona okolica i kojący widok na drzewa z balkonu sprawiają, że mieszkanie daje poczucie prywatności i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,30 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| bez prowizji- do wynajęcia wygodna kawalerka o pow. ok. 27,3 m2 na I piętrze na osiedlu 650-lecia - najem okazjonalny! Przestrzeń obejmuje: - salon w pełni umeblowany z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 55,7 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,86 m² 5 271,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 25.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dotyczy wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Zgierza przy ul. Norberta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,02 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,02m2 w Zgierzu. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku, po termomodernizacji. Lokal po kapitalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,40 m² 6 342,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w Zgierzu, przy ulicy Łąkowej 12a, który łączy w sobie przestronność, komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2, częściowo umeblowane położone w Zgierzu (os. Spacerowa). Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

650 lecia,Zgierz

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu. Mieszkanie o powierzchni 61m2 na 4 piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty

Zgierz,łódzkie

375 000 zł60 m² 6 218,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu przy ul. Witkacego Mieszkanie o powierzchni 61m2 na 3 piętrze bloku, składające się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij