dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zgierz - Oferty sprzedaży i najmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

319 900 zł46,09 m² 6 940,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe, wysokie mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią przy ul. Śniechowskiego w Zgierzu. Funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe 46,09 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

507 360 zł60,40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Są mieszkania, które wymagają planowania remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz, ustawiasz swoje rzeczy i mieszkasz wygodnie od pierwszego dnia. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, jasne, ciepłe i wygodne.Nowa miedziana instalacja elektryczna, wymienione grzejniki.Nowa , funkcjonalna zabudowa kuchenna(Agata Meble ), akrylowe fronty, system cargo, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień pokazowy 30 maja 2026r. w godzinach 10:00 - 14:00 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 2 pokoje na III piętrze (blok IV piętrowy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Spokojna, zielona okolica i kojący widok na drzewa z balkonu sprawiają, że mieszkanie daje poczucie prywatności i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wygodne urocze mieszkanko 2 pokojowe w bloku znajdującym się na ul. Kolejowej 6a na zamkniętym osiedlu. Czynsz w zależności od liczby osób od 665 zł. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł150 m² 4 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Nadszedł czas aby zmienić miejsce życia w związku z tym wystawiamy do sprzedaży nasze mieszkanie o powierzchni 150 m2. Kamienica z roku 1928 wybudowana został w stylu Art deco.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63,35 m² 5 840,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 63,35m 2 znajdującego się na parterze bloku w Zgierzu (nowe Miasto) w okolicach ul. Długiej. Lokal mieszkalny składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w świetnie skomunikowanej części Zgierza, przy ul. Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł47 m² 7 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w solidnym bloku z cegły, na osiedlu Stary Kurak w Zgierzu - zaledwie kilkaset metrów od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

542 900 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Styl, szyk i elegancja, która zachwyca od wejścia! Luksusowa przestrzeń czeka na Ciebie. Czy poszukujesz mieszkania, które od pierwszej chwili urzeka klasą i pozwala zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł67,64 m² 6 357,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,64 m , położone na drugim piętrze, w 3-piętrowym bloku, na dobrze skomunikowanym, popularnym osiedlu Kurak w Zgierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł43,10 m² 6 380,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na Osiedlu 650-lecia spokój i oaza zieleni! 61 m | 3 pokoje | 390 000 zł Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,40 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 48,40m 2 , położony na pierwszym piętrze w bloku wielomieszkaniowym w Zgierzu (osiedle 650-lecia). Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,50 m² 6 371,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48,5 m w Zgierzu- 2 pokoje, bardzo duża loggia. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 800 zł47,02 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,02m2 w Zgierzu. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku, po termomodernizacji. Lokal po kapitalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

650 lecia,Zgierz

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

650 lecia,Zgierz

320 000 zł48 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniechowskiego

Stare Miasto,Zgierz

335 000 zł64 m² 5 215,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na historycznej ulicy Śniechowskiego. Lokal jest w stanie do remontu. Pełna własność z kw. Na 64,23 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

339 000 zł49 m² 6 979,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Zgierz

145 000 zł58 m² 2 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe! Za 145.000 tys można zostać właścicielem mieszkania o powierzchni 57,5 m2 na piętrze z możliwością rozbudowy oraz połowy działki 1704 m2. Ten samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Zgierz

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z: - pokoju (16,50m2) - sypialni(9,89m2) - kuchni (4,61m2) - łazienki z toaletą (3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

650 lecia,Zgierz

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Możliwość zamiany na 2 pokojowe mieszkanie , piętro 0-2; opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

650 lecia,Zgierz

514 000 zł58 m² 8 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje + kuchnia | 58 m | po generalnym remoncie | 2. piętro | Zgierz, ul. Baczyńskiego Kurak | funkcjonalny układ | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

650 lecia,Zgierz

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

650 lecia,Zgierz

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Os. 650-Lecia | 2 pokoje | Komórka lokatorska | Rozkładowe | 38 m2 | Duży Balkon | Wysoki Standard Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 38 m2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

650 lecia,Zgierz

285 000 zł48 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

650 lecia,Zgierz

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parzęczewska

Kurak,Zgierz

254 900 zł38 m² 6 772,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w Zgierzu na spokojnym osiedlu 650 -leci. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w Zgierzu na spokojnym osiedlu 650 -leci. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

650 lecia,Zgierz

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zgierz

Stare Miasto,Zgierz

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 70m2 w budynku wielorodzinny w centrum Zgierza. Położone na terenie Parku Kulturowego "miasto Tkaczy" w Zgierzu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

650 lecia,Zgierz

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie do zobaczenia od kwietnia Prowizja od Kupującego 3000 zł. brutto opis nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

650 lecia,Zgierz

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

650 lecia,Zgierz

375 000 zł60 m² 6 219,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja od Kupującego przy tej ofercie 3000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkacego

650 lecia,Zgierz

210 000 zł32 m² 6 501,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Łódzka giełda nieruchomości kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku.