Mieszkanie, ul. Orla
Orla, Zgierz, łódzkie
- 500 000 zł
- 60,54 m²
- 8 259 zł/m²
Dominik Czupryni...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Orla
Orla, Zgierz, łódzkie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Orla
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
500 000 zł 60,54 m² 8 259 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 500 000 zł (8 259 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Zgierzu)
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 60,54 m², 3 pokoje
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: 11751140
Lokalizacja
- Adres: Orla, Zgierz, zgierski, łódzkie
Opis nieruchomości
- Mieszkanie od dewelopera
- Brak prowizji
- Brak PCC
Nowoczesne apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi, które gwarantują wygodę i komfort życia na co dzień.
Atrakcyjna lokalizacja, łączy w sobie bliskość natury z dostępem do miejskich udogodnień - liczne punkty aktywności sportowej takie jak; boisko, hala sportowa czy lodowisko. (...)
660 687...
660 687 591