Mieszkanie, ul. Parzęczewska
Parzęczewska, Zgierz, łódzkie
- 300 000 zł
- 36,70 m²
- 8 174,39 zł/m²
Aleksandra Mielc...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Parzęczewska
Parzęczewska, Zgierz, łódzkie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Parzęczewska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
300 000 zł 36,70 m² 8 174,39 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/4
-
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
-Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 300 000 zł (8 174,39 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 36,70 m², 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4
- Czynsz: 530 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 2442/13397/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Parzęczewska, Zgierz, zgierski, łódzkie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Zgierza. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w pełni umeblowane oraz wyposażone nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Najważniejsze atuty mieszkania:
- Rozkład: 2 ustawne pokoje oraz oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową
- Kondygnacja: Parter wygoda dla osób starszych, rodzin z dziećmi lub jako bezpieczna lokata kapitału. (...)