dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zgierz Nowe Miasto

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 1 i 2 pokojowe w Centrum Zgierza Oferujemy do wynajęcia nowe, 1 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 22 m2 na II piętrze w centrum Zgierza na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł61,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

551 905 zł64,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i dwoma loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 775 zł63,15 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wygodne urocze mieszkanko 2 pokojowe w bloku znajdującym się na ul. Kolejowej 6a na zamkniętym osiedlu. Czynsz w zależności od liczby osób od 665 zł. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Sprzedam bezpośrednio.! Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą mieszczące się w kamienicy w centrum Zgierza. W kamienicy znajdują się tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 682 zł62,87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m położone jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Zgierzu. To funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z oddzielną łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w centrum miasta, które możesz urządzić dokładnie według własnego gustu i potrzeb - ta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 031 m² 960,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - teren inwestycyjny 1031 m zgierz centrum - kilińskiego wz na usługi - inwestycyjna położona w ścisłej strukturze miejskiej Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²9,24 m² 554 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 2 o powierzchni 9,24 m2 zlokalizowany w budynku dworca kolejowego Zgierz z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,47 m² 8 099,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz tego jedynego miejsca w Zgierzu? Oto oferta, która wyróżnia się na tle innych. 92-metrowy apartament, który łączy rozmach przestrzeni z kameralnym klimatem osiedla. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,93 m² 6 970,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,93 m z balkonem oraz parkingiem dostępnym dla mieszkańców. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 300 zł37,32 m² 9 011,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Super dwa pokoje z dużym balkonem Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²63,84 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 3 o powierzchni 63,84 m2 zlokalizowany w budynku dworca kolejowego pkp Zgierz, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł54 m² 3 870,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy z Księgą Wieczystą w bardzo dobrym punkcie handlowym przy ulicy Rembowskiego w Zgierzu Bardzo dobry punkt handlowo-usługowy, ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 zł50 m² 27,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| tylko najem okazjonalny. Do wynajęcia przytulne, czyściutkie w pełni wyposażone mieszkanie, rozkładowe z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i przestronnym korytarzem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 703 zł51,69 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc Super trzy pokoje z ogródkiem i wygodną garderobą. Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²27,18 m² 951 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal po kasie biletowej, składający się z czterech pomieszczeń nr 5,6,7 i 8 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł60,54 m² 8 259 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

339 000 zł49 m² 6 979,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Zgierz

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z: - pokoju (16,50m2) - sypialni(9,89m2) - kuchni (4,61m2) - łazienki z toaletą (3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Mielczarskiego

Nowe Miasto,Zgierz

2 850 000 zł1 756 m² 1 622,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną przy ul. Mielczarskiego w Zgierzu. Budynek o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Nowe Miasto,Zgierz

434 000 zł52 m² 8 290,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Nowe Miasto,Zgierz

541 790 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,74 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Zgierzu. To przestronny, świetnie zaprojektowany układ z dwoma łazienkami, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kuropatwińskiej

Nowe Miasto,Zgierz

488 474 zł58 m² 8 380,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

- 0% prowizji - brak podatku pcc 2% _ _ Specjalna oferta na wybrane mieszkania w poniższej inwestycji Sprawdź dostępność lokali objętych promocją. Po szczegóły zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

344 000 zł48 m² 7 092,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zgierz

Nowe Miasto,Zgierz

342 798 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Nowoczesny apartament, który idealnie łączy funkcjonalność, estetykę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rembowskiego

Nowe Miasto,Zgierz

1 090 zł14 m² 77,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka przy ul. Rembowskiego 41 w Zgierzu, położona w odremontowanej kamienicy z własnym podwórzem i zamykaną bramą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

344 000 zł48 m² 7 092,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Zgierz

329 000 zł39 m² 8 470,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfort, styl i funkcjonalność w samym sercu spokojnego osiedla O mieszkaniu Prezentujemy jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,84 m idealne jako pierwsze własne M ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kuropatwińskiej

Nowe Miasto,Zgierz

488 474 zł58 m² 8 380,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Nowe Miasto,Zgierz

599 999 zł132 m² 4 548,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowoczesne mieszkane z zapierającą dech w piersiach panoramą Zgierza! Sprawdź to mieszkanie! Charakterystyka mieszkania: dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zgierz

Nowe Miasto,Zgierz

434 000 zł52 m² 8 312,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. W Zgierzu powstaje nowa inwestycja deweloperska, która już teraz przyciąga uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Nowe Miasto,Zgierz

599 999 zł132 m² 4 548,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Nowe Miasto,Zgierz

239 999 zł37 m² 6 420,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne jako pierwsze własne M , do zamieszkania od razu lub lekkiego dostosowania pod własny styl. Komfortowe, zadbane, z potencjałem zapraszam do zapoznania się z ofertą! Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Nowe Miasto,Zgierz

379 000 zł61 m² 6 229,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim piętrze bloku w Zgierzu, w rejonie ulic Dubois, 1 -go Maja i Rembowskiego. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Zgierz

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niecałych 38 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Nowe Miasto,Zgierz

239 999 zł37 m² 6 420,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Nowe Miasto,Zgierz

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 usytuowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Spacerowa w Zgierzu. Wystawa okienna wschód-zachód. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Nowe Miasto,Zgierz

649 999 zł132 m² 4 927,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, światło i komfort - te trzy elementy najlepiej opisują to mieszkanie. Wnętrze zachwyca naturalnym dębowym parkietem, starannie dobranymi materiałami i panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Nowe Miasto,Zgierz

339 999 zł52 m² 6 500,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wstęp: są takie mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć klimat - przytulnie, wygodnie, z myślą o codziennym komforcie. To właśnie takie miejsce. W samym centrum Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Nowe Miasto,Zgierz

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne, świetnie utrzymane, dwupoziomowe mieszkanie, położone w centrum Zgierza, w cichej i spokojnej okolicy. Zlokalizowane w budynku ukrytym.