Serce 0 Ulubione

Działki przemysłowe Zgierz - Ogłoszenia sprzedaży i dzierżawy

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 763 000 zł7 050 m² 250,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową o pow. niemal 7050 m2 , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej. Całkowicie ogrodzona płotem betonowym. Kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 463 m² 135,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa - 1,9ha + budynki przemysłowe - 1 500M 2 - biała gm. Zgierz - 900M od wjazdu na A1 Oferuję Państwu działkę przemysłową o powierzchni 18 463m 2 zlokalizowaną w Leonowie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

260 000 zł800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w sercu Zgierza ul. Polna | Wszystkie media w drodze Szukasz miejsca pod budowę domu, gdzie sąsiedzi mają już zadbane ogrody, a Ty nie musisz martwić się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Zgierz

Zgierz,łódzkie

530 000 zł2 997 m² 176,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową o pow. niespełna 3000 m2 w Dąbrówce Wielkiej k/zgierza. Teren zabudowany jest wysoką wiatą o konstrukcji stalowej o pow. 300 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Stare Miasto,Zgierz

1 763 000 zł7 050 m² 250,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Konstantynowska

Zgierz,łódzkie

8 500 000 zł14 000 m² 607,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż lub dzierżawa Teren o powierzchni ok.1,4ha, bardzo dobra lokalizacja - niecałe 2km od obwodnicy Łodzi S14 Media: woda, energia elektryczna (moc przyłączeniowa 88 kW), szambo lokalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Zgierz,łódzkie

1 600 000 zł7 050 m² 226,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową o pow. ok 7050 m2 , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej. Całkowicie ogrodzona płotem betonowym. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Zgierz

Zgierz,łódzkie

995 045 zł8 037 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam teren z uchwalonym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , Uchwała z 19.10.2005 roku, Nr XXXVI/321/05 Słowik-Wschód, blisko S14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Boruty

Zgierz,łódzkie

1 199 000 zł4 603 m² 260,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - działkę przemysłową zlokalizowaną w Parku Przemysłowym Boruta Zgierz. Nieruchomość o powierzchni 4603 m2, stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Zgierz

Zgierz,łódzkie

11 500 000 zł42 387 m² 271,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Terminal przeładunkowy, bocznica kolejowa, place składowe - zgierz woj. łódzkie Na sprzedaż teren przemysłowy z bocznicą kolejową o powierzchni 4,23 ha. Na terenie znajduje się czynna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 050 000 zł7 050 m² 148,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Koszarowa

Kurak,Zgierz

1 060 000 zł7 049 m² 150,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaz działka przemysłowa, znajdująca się w pobliżu Zgierskiego Parku Przemysłowego Boruta. Działka o powierzchni 7049 m2, w kształcie trapezu, kształt na zdjęciu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Zgierz

Zgierz,łódzkie

2 600 000 zł7 780 m² 334 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni około 7780m2, zabudowana trzema budynkami, oraz wiatą o powierzchni około 200m2, pierwszy budynek trzykondygnacyjny każda kondygnacja około 112m2, w całości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij