dowolna

Nieruchomości Zgierz - Oferty sprzedaży nieruchomości

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

55 000 000 zł18 952,93 m² 2 901,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:63 391 m²

Ekskluzywna okazja: kompleks przemysłowy 19 000 m w Zgierzu - gotowy do produkcji, magazynowania i biur! Cena sprzedaży: 55 000 000 zł netto Powierzchnia ewidencyjna wszystkich nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 792 zł71,23 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc, tarasem i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 040 zł63,10 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i dwoma loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 104 zł51,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, jasne, ciepłe i wygodne.Nowa miedziana instalacja elektryczna, wymienione grzejniki.Nowa , funkcjonalna zabudowa kuchenna(Agata Meble ), akrylowe fronty, system cargo, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł46,09 m² 6 940,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe, wysokie mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią przy ul. Śniechowskiego w Zgierzu. Funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe 46,09 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień pokazowy 30 maja 2026r. w godzinach 10:00 - 14:00 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 2 pokoje na III piętrze (blok IV piętrowy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

182 600 zł22 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 1 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. 22 m2 w centrum Zgierza. Budynek przystosowany dla osób Z niepełnosprawnością ruchową. Zapytaj o pozostałe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Oferujemy do sprzedaży dwurodzinny, parterowy dom w Zgierzu. Budynek z dwoma niezależnymi wejściami, oraz 2 węzłami sanitarnymi o powierzchni łącznej niemal 100 m2 na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł216 m² 3 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania tbs zlokalizowanego w Zgierzu na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Parzęczewskiej. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Spokojna, zielona okolica i kojący widok na drzewa z balkonu sprawiają, że mieszkanie daje poczucie prywatności i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł212 m² 2 344,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 212 m położony na działce 500 m w miejscowości Zgierz przy ul. Żytniej. Nieruchomość przez wiele lat funkcjonowała jako szwalnia, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł308 m² 3 568,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w centrum Zgierza z dogodnym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych. Aktualnie przystosowana do prowadzenia działalności motoryzacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 230 zł67,85 m² 8 065,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 432 zł55,44 m² 8 124,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 2-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 230 zł67,85 m² 8 065,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł7 050 m² 250,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową o pow. niemal 7050 m2 , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej. Całkowicie ogrodzona płotem betonowym. Kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zgierz,łódzkie

249 000 zł1 508 m² 165,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z Warunkami Zabudowy w kształcie prostokąta z dostępem do rzeczki przy ul. Ogrodniczej w Dąbrówce Sowice w okolicy Zgierza. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Są mieszkania, które wymagają planowania remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz, ustawiasz swoje rzeczy i mieszkasz wygodnie od pierwszego dnia. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferujemy do sprzedaży dom do remontu w Zgierzu wraz z działką budowlaną. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Andrzeja w Zgierzu. Dom: - do generalnego remontu - Podpiwniczony i ze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł48,36 m² 6 306,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego mieszkania typu M-3 w Zgierzu , osiedle Kolejowa. Mieszkanie składa się 2 pokoi (18.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w świetnie skomunikowanej części Zgierza, przy ul. Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł147,10 m² 8 701,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona blisko centrum przy ul. Orla 7 w Zgierzu, składająca się z z domu jednopiętrowego (103,6m2) i domku parterowego (43,5m2) na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie.Ogrzewanie miejskie bez podzielników w cenie czynszu. Blisko szkoła , przedszkole , sklepy , komunikacja miejska i kolej łka.

Szczegóły ogłoszenia

740 360 zł195 m² 3 796,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Zgierza przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość usytuowana jest na imponującej działce o powierzchni 2089 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł42 387 m² 271,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:42 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren przemysłowy z bocznicą kolejową w Zgierzu, woj. łódzkim, o powierzchni 4,21 ha. Nieruchomość, usytuowana w bliskim sąsiedztwie autostrad A1, a2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł840 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona w miejscowości Jedlicze B koło Zgierza. Powierzchnia działki to 840 m2, a jej regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Oferuję do sprzedaży budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na działce o powierzchni 566m2. Na działce znajdują się 2 budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zgierz

Zgierz,łódzkie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Zgierzu. Hala usługowo produkcyjna o powierzchni 250m2 składająca się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł43,10 m² 6 380,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży dochodowej nieruchomości w Zgierzu. Nieruchomość położona przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł3 900 m² 1 012,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 736 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8.736 m w strefie przemysłowej w Zgierzu w województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł150 m² 4 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Nadszedł czas aby zmienić miejsce życia w związku z tym wystawiamy do sprzedaży nasze mieszkanie o powierzchni 150 m2. Kamienica z roku 1928 wybudowana został w stylu Art deco.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wygodne urocze mieszkanko 2 pokojowe w bloku znajdującym się na ul. Kolejowej 6a na zamkniętym osiedlu. Czynsz w zależności od liczby osób od 665 zł. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 682 zł62,87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m położone jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Zgierzu. To funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z oddzielną łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - do sprzedania działka o powierzchni ok. 3800 m2. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o łącznej powierzchni ok. 7500 m2. Teren suchy, obecnie uprawy rolne, szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł11 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka rolna o powierzchni 1,1ha Proboszczewice, nieogrodzona Cena: 12zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 832 zł33,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem o łącznej pow. 33 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

542 900 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Styl, szyk i elegancja, która zachwyca od wejścia! Luksusowa przestrzeń czeka na Ciebie. Czy poszukujesz mieszkania, które od pierwszej chwili urzeka klasą i pozwala zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę mieszkania w Zgierzu Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 72m2, składające się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży garażu w Zgierzu na Placu Kilińskiego Garaż w centrum Zgierza o powierzchni 18m2. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

903 600 zł6 024 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki gruntów pod inwestycje o powierzchni 6 tysięcy metrów położonej w dobrze skomunikowanej części Zgierza i Aleksandrowa Łódzkiego. Powierzchnia składająca.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij